10-11 серпня 2019 року в Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж” пройде фестиваль середньовічної культури “Епоха Героїв”

Організатори обіцяють яскраві видовища та небанальні розваги у кращих традиціях “лицарських” фестивалів, високий організаційний рівень та насичену програму, котра нікого не залишить байдужим!

Це буде дводенний спортивно-історичний турнір, в ході якого пройдуть змагання лицарів в категоріях “щит-меч”, “5 на 5”, “баклер-меч”, а також професійні поєдинки без урахування вагових категорій.

Крім того, в програмі фестивалю – лучний турнір, старовинні танці, майстер-класи для любителів і туристів, середньовічний ярмарок хенд-мейд, вечірнє фейр-шоу.

«Епоха Героїв» у Меджибожі програма
фото : facebook

В рамках фестивалю фестиваль середньовічної культури “Епоха Героїв” планується творчий експеримент – так званий фестиваль у фестивалі – танцювальний трайбл-фест Castle Tribal. Гостей чекатимуть майстер-класи від відомих в Україні та за її межами танцівниць, виступи колективів і соло-виконавиць на замковій сцені і сцені міста, тематична трайбл-ярмарок, етнічна музика і незабутня атмосфера.

Усі події та фестивалі в Меджибізькій фортеці націлені на те, щоб вона була живою, бо саме відвідувачі її наповнюють життям.

Вартість квитка на 1 день становить 180 грн, на 2 дні – 320 грн. Для дітей від 5 до 12 років знижка 50%. Для бійців АТО вхід безкоштовний.

Джерело : zruchno.travel

Додаткову інформацію Ви знайдете на facebook-сторінці фестивалю.

0

Напишите отзыв