Міністерство внутрішніх справ Перу купить український літак Ан-178 за 65 млн дол., повідомила прес-служба державного підприємства «Антонов», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром».

«12 серпня Комітет укладення контрактів з іноземними державами CECEE в інтересах Міністерства внутрішніх справ Перу провів тендер за «Програмою заміни літака Національної поліції АН-32». У тендері брали участь: «Спецтехноекспорт» – з літаком «АНТОНОВ» Ан-178; Національне управління з питань озброєнь Італії – з літаком Leonardo C27J; Генеральний директорат озброєнь і матеріалів (DGAM) Іспанії – з літаком Airbus C295M», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після порівняльної оцінки характеристик літаків, розширених гарантій інших тендерних позицій переможцем визнано літак Ан-178 за сумою балів – 80,02 бала і ціною близько 65 млн дол.

У прес-службі зазначили, що результати тендеру, згідно із законодавством Перу, має затвердити президент країни.

Як повідомляв УНІАН, 12 серпня Державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство ”Спецтехноекспорт” на тендері Міністерства внутрішніх справ Перу перемогло з українським літаком Ан-178.

Довідка УНІАН. ДП «Антонов» – найбільший і єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства – літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

Джерело: УНІАН

0