У Києві прокуратура повернула у власність територіальної громади приміщення на вул. Десятинній вартістю понад 18 мільйонів гривень.

Як повідомляється на сторінці прокуратури міста Києва у Facebook, поновлено порушене право власності територіальної громади столиці на нежитлові приміщення площею 115 кв. м в житловому будинку на вул. Десятинна, 7.

Вартість приміщень становить майже 18,4 млн грн.

Як зазначається, столичною прокуратурою було виявлено факт незаконного відчуження з комунальної власності зазначених приміщень, які ще в 2001 році включено до переліку майна територіальної громади Києва, у 2010 році віднесено до сфери управління Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації. «Київрада рішень про відчуження вказаного майна не приймала, приватизація спірних приміщень не здійснювалась», – йдеться у повідомленні.

Однак зазначені приміщення неодноразово незаконно відчужувались, і у квітні 2018 року право власності на них зареєстровано за іноземним товариством.

У зв’язку з цим, у травні 2018 року столична прокуратура звернулась до Господарського суду м.Києва з позовом в інтересах держави в особі Київської міської ради про витребування нежитлових приміщень, 13 травня позов було задоволено повністю.

На виконання вказаного судового рішення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 13 серпня внесено запис про реєстрацію права власності на вказані приміщення за територіальною громадою столиці.

Джерело: УНІАН

0

Напишите отзыв