Акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» бере участь у міжнародному тендері з виробництва вагонів для однієї з європейських країн.
Про це повідомив в.о. очільника «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтерв`ю УНІАН.

«Зараз плануємо зробити акцент на цьому. Уже розпочали надавати послуги для приватних компаній, адже ми є найбільшою ремонтною базою для приватного парку вагонів. Плануємо виходити і на зовнішні ринки, беремо участь у міжнародному тендері з виробництва вагонів для однієї з європейських країн. Є три таких підприємства, ми їх дуже добре «розкочегарили». Якщо вдасться виграти тендер, то отримаємо міжнародне визнання», – сказав він.

Кравцов зазначив, що «Укрзалізниця» має великі виробничі потужності, але ніколи не орієнтувалася на ринок.

Як повідомляв УНІАН, «Укрзалізниця» минулого року оновила свій парк вагонів більш ніж на 3,5 тис., що є рекордом для залізничного відомства країни за останні 25 років.

Повний текст інтерв`ю читайте на сайті ”УНІАН-Економіка”: https://www.unian.ua/economics/transport/10646784-golova-pravlinnya-ukrzaliznici-yevgen-kravcov-kozhen-rik-roblyatsya-zayavi-zernovoyu-asociaciyeyu-shchodo-zanepokoyennya-situaciyeyu-z -perevezennyam-vrozhayu-ce-publichniy-tisk-i-dlya-togo-shchob-vigrati-pevni-vigodi.html

Джерело: УНІАН

0

Напишите отзыв