В Україну почали постачати препарати для онкохворих пацієнтів, закуплені за рахунок державного бюджету 2019 року.
Як повідомила у Facebook в.о. міністра охорони здоров`я Уляна Супрун, ліки невдовзі будуть розподілені та доставлені у регіони.

Уже доставлено хлорамбуцил, кальцію фолінат, інтерферон альфа-2b. Більша частина препарату інтерферон уже прибула, тож майже всю заявлену потребу вдасться забезпечити… Незабаром отримаємо ще 7 найменувань препаратів для лікування дорослих із онкозахворюваннями”, – написала вона.

Супрун зазначила, що препарати закуплені через міжнародну організацію Crown Agents.

За її словами, цьогоріч у держбюджеті на закупівлю лікарських засобів та медвиробів передбачено 6,6 млрд грн, зокрема, на напрям дорослої онкології — понад 1,3 млрд грн.

В.о. міністра нагадала, що всі медичні заклади повинні розміщувати інформацію про наявність ліків, закуплених коштом держави.

Як повідомляв УНІАН, 26 квітня МОЗ підписало чергові договори з міжнародними організаціями Crown Agents та Програмою розвитку ООН на закупівлю ліків та медвиробів за рахунок коштів держбюджету 2019 року.

Загалом цього року закупівлі ліків та медпрепаратів відбуватимуться за 40 напрямами, загальною вартістю близько 6 млрд 575 млн грн.

У 2019 році МОЗ вперше за останні роки планує на 100% забезпечити ліками напрями онкології. Це стало можливим завдяки заощадженим державним коштам та ефективним міжнародним закупівлям: додатково закупили ліків на 900 млн грн.

Джерело: УНІАН

0

Напишите отзыв