Якщо ви вирішили спонтанно виїхати на місяць-другий в курортний сезон, приготуйтеся заплатити за це

Джерело :  Ukr.Media

Короткостроковий літній відпочинок протягом максимум двох тижнів — це стандартний варіант туристичної поїздки, що планується заздалегідь. Тому питання про те, де жити в той час, поки ви насолоджуєтеся сонцем і морем, зазвичай, не варте уваги. Туристичні фірми давно ввели в свій побут принцип «все включено». І пропозиція в більшості випадків виправдовує себе. Купівля путівки передбачає номер в готелі з проживанням і харчуванням

Трохи по-іншому справа йде, якщо відпочинок планується більш тривалий або якщо ви віддаєте перевагу подорожувати самостійно, без посередництва туроператорів. Тут питання про те, як зняти житло закордоном за вигідною ціною або знайти інший недорогий варіант, постає дуже гостро. Тому ми вирішили розповісти вам про деякі рішення.

Пошук житла завчасно

Якщо ви вирішили спонтанно виїхати на місяць-другий в курортний сезон, приготуйтеся заплатити за це. І платити доведеться чимало. У залежності від часу року і погодних умов у цей період ціни будуть зростати іноді в рази. Тому, якщо ціна питання все ж має для вас значення, використовуйте метод довгострокового планування.

Збираєтеся поїхати відпочити влітку? Тоді починайте пошук орендного житла у вподобаному курортному місті або містечку вже навесні або навіть взимку. Це дасть можливість не тільки підшукати відповідний по всіх актуальних параметрах варіант (сервіс, віддаленість від моря-океану тощо), але і сторгуватися з власником у ціні. Довготривала оренда дасть йому гарантований заробіток. Тому ваша пропозиція буде в пріоритеті. А щоб уникнути юридичних казусів і обману складайте нотаріально завірений договір оренди.

Хостел як альтернатива дорогим готелям

Багато вважають, що хостел закордоном — це зручне житло лише на одну-дві ночі. Але насправді ці економічні готелі можуть бути різними. Якщо ви подорожуєте Європою, знайте, що сервіс там на досить хорошому рівні, так що про це можна сильно не хвилюватися. Для великої компанії це буде вигідно подвійно. Адже місця в загальних кімнатах на 6-12 ліжок коштують дешевше ніж ті, які розраховані на 2-3 осіб. При цьому обстановка в хостелі при вдалому виборі може бути цілком домашньою. А в сервіс деяких з них включений навіть сніданок.

Відпустка по обміну

Така система пошуку житла на час відпустки більш популярна в силу менталітету в західних країнах. Але поступово вона проникає і на вітчизняний ринок. Суть полягає в тому, щоб знайти на спеціальному сайті відповідну людину, який бажає відпочити у вашому місті. А ви, в свою чергу, мрієте відвідати його місце проживання. Якщо ваші цілі та терміни збігаються, вам залишиться тільки підготувати свою квартиру для тимчасового обміну і погодитися переселитися в житло свого партнера за угодою. Це одне із найбільш недорогих, але ризикованих рішень.

Шукаємо житло закордоном на місці

Це може здатися досить ризиковано, особливо якщо ви їдете в ту чи іншу країну вперше. Але все залежить від регіональних особливостей туристичного бізнесу. Так, довгострокова оренда з пошуком житла по приїзду може виявитися досить вигідним варіантом, якщо ви відправляєтеся в азіатські країни з розвиненою туристичною інфраструктурою.

Практика така, що вигідні пропозиції нерідко просто не викладаються на сайти бронювання. Тому, якщо для вас принципово заощадити, можна зняти готель на пару ночей для вірності. А в цей час зайнятися пошуками відповідних пропозицій.

Оренда у системах онлайн-бронювання

Цей спосіб дуже поширений серед туристів, які вирушають на відпочинок самостійно. Система бронювання дозволяє не тільки знайти всю інформацію по готелях в цікавій країні та місті, але і зіставити цінові характеристики з декількома готелями, які надають номера однакового рівня комфортності. Вам залишиться обрати найбільш оптимальний варіант, зокрема і за вартістю.

0